Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

      Kaloritakip.Net Sitesi, Günlük tecrübeler ve iyi bildiğim konular hakkında makaleler içermektedir. Yazılarımın tamamı kişisel yorum ve düşüncelerimdir. Her bir yazımı güncel tutamayacağım için söz konusu yazıların Gerçek olması yada ispatlanması gerekmez. Her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır. bu sebepten Blog içeriğim hakkında hiçbir kullanıcı herhangi bir mağduriyetinden ötürü blog sahibini sorumlu tutamaz Blog içeriğindeki herhangi bir konu hakkında şikayet tavsiye ve önerileriniz ile kaldırılmasını istediğiniz ögeleri benimle iletişime geçerek bildirmeniz halinde en kısa sürede gereği yapılır.
     Blogumda yazılan makalelere gelen sorulara verdiğim yanıtlar sadece tavsiye şeklindedir. Tüm konuların uzmanı değilim ve sadece kendi bilgi ve tecrübelerimi  aktarmaktayım. Sorunuzun çözümü için her daim  konunun uzmanından bilgi almanız daha faydalırıdır. Blogun amacı ön bilgi ve fikir edinmektir. Kullanıcılar burdadan edindiği bilgilerle hareket etmeyeceklerini sadece ön bilgi edineceklerini ve sorunlarını uzman kişiler tarafından çözeceklerini kabul etmiş sayılır. Blog yayınının amacıda zaten budur. Kişisel bilgi birikim ve yetenekleri başkalarının görüp faydalanacağı şekilde paylaşmaktır.
    Site kullanıcıları burada yazılan her tür bilginin tavsiye ve önce bilgi amacını taşıdığını ve hiçbir şekilde hekim kontrolü yerine geçmediğini bilir ve kabul etmiş sayılırlar. Zayıflama diyet ve her türlü öneri kişinin sağlık durumu günlük ihtiyaçları mevcut sosyal konumu ve kilosu ile orantılı şekilde hazırlanması gerektiğinden dolayı sitemiz bünyesinde hiçbir diyet listesi yayınlamamaktayız. Bunun yerine herkez tarafından bilinen ve sağlığa zararı olmayan yöntemler paylaşmaktayız. Yine de kişinin özel durumları nedeni ile sıradan bir şey dahi özel önem arz edebilir bu yüzden her tür bilgi için uzman hekim onayı gerekebilir ve burada yazan bilgilerin uzman hekim onaysız kullanılmaması gerektiği tüm kullanıcılara ilan olunur. Sitemiz yönetimi hiçbir hak ve mağduriyet durumunda sorumluluk kabul etmez
   Site kullanımı hakkında görüş öneri ve şikayetler için iletişim bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde ne kısa sürede talebiniz değerlendirilecektir.