Mastürbasyon Kaç Kalori Yaktırır

Mastürbasyon Kaç Kalori Yaktırır

Erkek ile kadının yakınlaşması sonucunda vücut kalori harcamaktadır. Bu sebeple cinsel yakınlaşma ile birlikte harcanan kalori değişiklik göstermektedir. Bu sebeple harcanan kalori miktarı vücudumuzun yetişkinliğine dinç olmasına ve hastalık durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Diyet sırasında cinsel yakınlaşma oldukça zararlı olup, yüksek kalori ve enerji harcanmasına sebep olacağı için sorun yaşanması muhtemel olacaktır. Bu sebeple herhangi bir cinsel yakınlaşma öncesinde ilk önce diyet uzmanı ile görüşme sağlayarak bu konu hakkında bilgi almanızı öneririz.

 

Yetişkin bir erkek  1700 ile 2500 arası kalori harcar.

Yetişkin bir kadın 1500 ile 2000 arası kalori harcar.

Bu bilgiler bilgi vermek amaçlı olup, herhangi bir müstehcen veya cinsel istek uyandırmayı amaçlayan içerik barındıran sayfalardan değildir. Sadece cinsel yakınlaşma sırasında ortalama harcanan kalori hakkında bilgi vermek amaçlıdır. Bu nedenle diyet esnasında ne gibi sakıncaları olacağından bahsetmiş olduk.

Daha detaylı bilgi ve öneri için lütfen diyet uzmanı ile görüşmenizde fayda bulunmaktadır. Bu verdiğimiz bilgiler sadece bilgilendirmek amaçlı olup doğruluk oranı kişiden kişiye ve yaşanılan hayata göre değişiklik gösterebilmektedir.

Güncelleme: 21.09.2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ