Nescafe Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Nescafe Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Nescafe Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi,Ülkemizde kahve tüketimi oldukça yüksektir. Sıcak bir şey içilmesinden bahsedildiğinde kahve kesinlikle bunların arasında bir yerdedir.

Diyet yapmaya başladıysanız kahve sizin vazgeçilmezlerinizden birisi olur. Evet şimdi kahveyi çok seviyoruz bolca tüketiyoruz ama Nescafe zayıflatırmı, nescafe kilo verdirirmi bunu hiç düşündünüz mü ?

Nescafe Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Nescafe Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Nescafe Kahvenin Kilo Alımına Etkisi Nedir

Aslında kahve kilo alımına etkisi olan bir madde değildir. Kilo alımına sebep olan içerisine eklenen katkı maddeleridir. Bu maddeler çoğunlukla tatlandırıcılar, şekerler, süt tozu, krema, karamel tozu, çikolata, kakao gibi maddeler olmaktadır.

Eğer içerisine katkı maddesi konulan kahveleri saymazsak kahve kilo aldırmaz diyebiliriz. Yine tatlandırıcı ilave edilmeyen sade kahvede bu guruptadır. Kahvenin içerisindeki yağ ve karbonhidrat değeri eser miktarda ve oldukça düşüktür.

Kahve Kaç Kalori Nescafe Kaç Kalori

Şekerli sütlü kahve kaç kalori: 85 kcal kalori


Şekersiz filtre kahve kaç kalori: 2 kcal kalori

Nescafe latte kaç kalori: 72 kcal kalori

Nescafe  2 si bir arada: şeker ilavesiz 7 kcal kalori

Nescafe 3’ ü bir arada: 6 kcal kalori

Bir fincan kahve kaç kaloridir: 2 kcal kaloridir.

Evet kahveyi seviyorsanız ve kilo almak istemiyorsanız yapmanız gereken şey ise şeker ve tatlandırıcıları kullanmamalısınız. Dünya çapında insanların büyük kısmı kilo problemi yaşamaktadır. Bununda en önemli sebebi şeker tüketimidir. Bu sadece kilo problemi olarak ta karşımıza çıkmıyor…Bunun yanında birçok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Sütlü kahve seviyorsanız yağlı süt tercih etmemelisiniz.

Nescafe Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Nescafe Zayıflatırmı Kilo Verdirirmi

Kahve Kilo verdiriyormu zayıflatıyormu sorusuna gelecek olursak;

Kahve az öncede bahsettiğimiz gibi kalori değeri oldukça düşük olan bir gıdadır. Bunun kalori değerini biz yükseltiyoruz. Gerek şeker ,tatlandırıcı, kremalar ve yağlı sütler gibi içerikler kalori değerinin yükselmesine ve kilo alımına davetiye çıkarmaktadır. Ama kahveyi sade içerseniz, metabolizmanızın hızlanmasına ve yağ yakımınıza destek te olabileceğinizi biliyor musunuz. Metabolizmanızın hızlanması daha çok enerjik olmanızı sağlar ve daha çok kalori harcarken daha kolay zayıflayabilir ve kilo verebilirsiniz.

Kahve içerek daha hızlı, enerjik ve zinde olabilirsiniz ama bu zayıflamanız için tek başına yeterli değildir. Ayrıca günlük olarak en az 2 litre su içmeye çalışın bu sağlığınız için oldukça önemli bir bilgidir.

Bunun yanında size uygun olan sevebileceğiniz spor ve egzersizleri denemeniz ve devam etmeniz çok  önemlidir. Bunlar koşu ve sevebileceğiniz diğer sporlar olabilir.Bunların içerisinde her zaman ve her ortamda yapabileceğiniz ve kilo vermenizi kolaylaştırdığı gibi büyüme çağında ve henüz gelişimini tamamlamamış kişilerin, boy uzamasına da faydalı olan ip atlamayı tavsiye edebilirim.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ